Про безпеку освітнього процесу

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Скільки закладів середньої та дошкільної освіти по Україні обладнані автоматичною системою пожежної сигналізації, а скільки – ні?
Інформацію прошу надати як загальну по країні, так і в розрізі областей та районів.

2.Скільки коштів з державного бюджету протягом 2020 та 2021 років було передбачено на обладнання закладів освіти (дошкільної, середньої) автоматичною системою пожежної сигналізації? Який етап їх освоєння?

3.Які програми та стратегії розробляло МОН протягом 2020-2021 років для підвищення пожежної безпеки дітей у вищенаведених навчальних закладах? Яка їх реалізація?
Прошу також надати такої копії чи посилання на ці програми (стратегії, положення і т.д.)!

4. Чи готувало МОН у 2020-2021 році пропозиції щодо обсягів матеріально-технічного і фінансового забезпечення закладів освіти у питаннях забезпечення пожежної безпеки? Як реалізовуються ці пропозиції?

5.Чи може заклад освіти здійснювати освітню діяльність без обладнання його будівель автоматичною системою пожежної сигналізації? Чи є відсутність сигналізації порушенням вимог про безпечне освітнє середовище, як сукупності умов у закладі освіти, що унеможливлюють заподіяння учасникам освітнього процесу фізичної, майнової та/або моральної шкоди, зокрема внаслідок недотримання вимог протипожежних норм і правил? (Закон України «Про освіту», стаття 1, частина 1, пункт 2-1)?

З повагою,

Надія

BEZPEKA, Міністерство освіти і науки України

5 Attachments

³

 

,

____________________________

,

̳

- , 10, . , 01135

+38 044 287-8927

+38 050 166-8170

E-mail: [1][email address]

 

[2]1

 

 

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]