Про діяльність

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Баришев Андрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Баришев Андрій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно абзацу 12 пункту 1 постанови КМУ від 17.07.1992 р. № 393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам, які мають право на пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, крім військовослужбовців строкової служби і членів їх сімей та прирівняних до них осіб» Міністерство внутрішніх справ, Національна поліція, Служба судової охорони затверджують переліки посад, у разі переходу на які, час роботи в державних органах зараховується до вислуги років, що надає право на пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.
Прошу надати скакопію нормативного та/або розпорядчого документа, яким затверджено перелік посад у разі переходу на які, час роботи в державних органах зараховується до вислуги років, що надає право на пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

З повагою,

Баришев Андрій

СЕД МВС, Міністерство внутрішніх справ України

3 Attachments

Про розгляд запиту Баришева А. на отримання публічної інформації

ОЛЬХОВСЬКИЙ Станіслав Олександрович, Міністерство внутрішніх справ України

2 Attachments