Про доступ до нарад і санкції РНБО

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Мушка, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Мушка

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу повідомити чи дійсно голова НКРЕКП Валерій Тарасюк був присутній на апаратній нараді РНБО 5 квітня. Якщо так, то прошу повідомити, хто приймав рішення до його допуск до таких заходів? На якій підставі приймалося відповідне рішення?

Враховуючи викладене журналістами (https://parlament.ua/news/golova-nkrekp-...) про ведення Тарасюком спільного бізнесу з підсанкційними РНБО особами, зокрема, з дружиною російського олігарха Євгена Гінера Мариною Ярославською, також прошу інформувати: чи не вбачає РНБО ризиків доступу Тарасюка до стратегічно важливої інформації, якою володіє РНБО та яку обговорює на своїх нарадах?

Зв'язок бізнесу Тарасюка з компаніями Марини Ярославської прослідковується через належну йому компанію ТОВ "Компанія "Метал Інвест", яка володіє корпоративними правами на ТОВ «Релакс-Енерго». 

З повагою,

Тетяна Мушка

Рада національної безпеки і оборони України

2 Attachments

916/22-01 : 12.04.2024

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]