Про доступ до публічної інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитро, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію Законів України, які дають повноваження Голові Верховної Ради України Р. СТЕФАНЧУКУ доповнити пункт 1 Розпорядження Голови Верховної Ради України № 393 від 11 травня 2011 року, абзацом четвертим такого змісту: "Інформація з числа відомостей, розміщених на офіційному веб-сайті та інших веб-ресурсах Верховної Ради України, що надається у відповідь на запит на інформацію, є офіційною і може використовуватися особами без додаткового підтвердження (засвідчення чи завіряння)".

2. Копію Законів України (з вказанням пунктів і статей) згідно яких "копії документів, що надаються особам за запитами на інформацію, відповідно до Закону не підлягають засвідченню чи завірянню".

3. Список осіб, які відповідають за достовірність викладеної інформації (законів, указів та інших нормативних актів) на офіційному порталі Верховної Ради України (режим доступу: https://zakon.rada.gov.ua).

Україна понад усе!

З повагою,

суверен Дмитро

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

4 Attachments