Про фінансове та інше забезпечення Програми сприяння розвитку волонтерства на 2024 рік

Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Обсяг бюджетних коштів, передбачених на виконання паспорта бюджетної "Програми сприяння розвитку волонтерства у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2025" роки на 2024 рік - по кожному з пунктів програми окремо ;

2. Повний вичерпний перелік осіб - виконавців "Програми сприяння розвитку волонтерства у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2025" роки на 2024 рік - по кожному з пунктів програми окремо перелік усіх виконавців, якщо такі
вже визначені;

3. Суми та чи інші види комунальних ресурсів, передбачені на кожного виконання кожного пункту програми "Програми сприяння розвитку волонтерства у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2025" роки на 2024 рік - для кожного виконавця прошу вказати окремо .

Відповідь прошу надати по кожному пункту окремими пунктами.
Прошу не перескеровувати на інші публічні ресурси, розпорядникам, яких ця інформація не стосується, а надати запитувану інформацію у відповіді на цей запит, як того вимагає чинне законодавство у встановлений законом термін.

Уся запитувана інформація повинна бути у відповідальної особи на виконання "Програми сприяння розвитку волонтерства у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2025"

З повагою,

Дацко Олеся