Про інформацію щодо поданої заяви на призначення субсидії

Сафарова Ірина Іванівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Департамент державної соціальної допомоги – є однією із складових структури центрального апарату Міністерства соціальної політики України.
Одне із основних завдань Мінсоцполітики є: забезпечення формування та реалізації державної політики щодо здійснення державного нагляду та контролю за додержанням вимог законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб,
щодо забезпечення державних соціальних стандартів та державних соціальних гарантій для населення.

Реалізуючи державну політику на реалізацію громадянами України права на соціальну допомогу - права на субсидію, шляхом поштового відправлення, наприкінці вересня 2016 Я подала декларацію та заяву до УСЗН Генічеської РДА Херсонської області для призначеня житлової субсидії.
05 жовтня 2016р.уповноважена особа УСЗН особисто отримала мій лист,підтвердженням чого є наявне у мене зворотнє поштове повідомлення із підписом працівника УСЗН Генічеської РДА Херсонської області уповноваженого на приймання вхідної кореспонденції.

Станом на 14.12.2016р.будь-яка інформація чи відомості про розгляд моєї заяви наявної в отриманому листі - відсутні. Строки розгляду порушені.

В звязку з чим,
ПРОШУ - Надати інформацію про результати розгляду моєї заяви про призначення житлової субсидії.

З повагою,

Сафарова Ірина Іванівна

Коротинська Т.Г., Міністерство соціальної політики України

1 Attachment

Сообщение готово к отправке со следующим файлом или вложенной связкой:
Сафарова положення про Мінсоц

Примечание: Для предотвращения заражения компьютерными вирусами почтовые
программы могут запрещать отправление или получение вложенных файлов.
Проверьте параметры безопасности почтовой программы для обработки вложений.

__________ Information from ESET Mail Security, version of virus signature database 14688 (20161230) __________

The message was checked by ESET Mail Security.
http://www.eset.com