Про карантинний майданчик для перетримки привезених безпритульних собак

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Абрам Ніна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Поступила інформація,що сумнозвісна в Україні ФОП Ткачук Б.Б.(реєстраційний номер облікової картки платників податків 3167007925)придбала частину господарської споруди в с. Полонка Боратинської ОТГ для створення карантинного майданчику для привезених з інших населених пунктів безпритульних собак.Чи правдива ця інформація?Чи обговорювалось призначення викупленої споруди?Чи є в неї дозвіл Держпрдспоживслужби на таку діяльність?Чи є в неї ліцензія на ведення ветеринарної практики?Чи укладались договори оренди житлових.нежитлових приміщень між громадами Боратинської ОТГ та ФОП Новарчук Б.Б.?Якщо так,то прошу надати копії цих договорів.Чи помітили ви,що за останній час збільшилось число дорослих безпритульних тварин(собак)на території ОТГ?

З повагою,

Абрам Ніна

Доброго дня!
Не отримала відповіді на свій запит.
У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність Боратинс ької сільської ради відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Абрам Ніна