Про харчування ЗСУ та розізвання угод

Тетяна Мушка

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

За наявними даними, ДОТ розірвав прям договори на харчування військових з “Черкаським м'ясокомбінатом”, натомість підписавши нові з 
ТОВ «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5» із Дніпра.

Вказується, що нові контракти стали дорожчими за попередні. Також вказується, що у випадку з ТОВ «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5» ДОТ сплачуватиме компанії авансові кошти, хоча такої можливості для "Черкаського м'ясокомбінату" передбачено не було. 

Прошу інформувати причини перезаключення контрактів за вищими цінами? 

Прошу повідомити, чому ДОТ не готовий давати аванси новому постачальнику, однак не надав їх попередньому - більш вигідному для держави?

Прошу інформувати на яку суму за яками вартостями укладені нові контракти? Яку суму авансу буде надано ТОВ «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5», який термін дії вказаних контрактів. 

Також прошу інформувати про те, як змінився заробіток самого ДОТ із заключенням дорожчих контрактів: наскільки більшу суму  тепер отримає Оператор?

Окремо прошу прокоментувати, чому подібні рішення приймаються не публічно? Чому закупівлі харчування не повернуті на майданчик "Прозорро"? 

З повагою,

Тетяна Мушка

Міністерство оборони України

1 Attachment

З повагою
Управління по роботі зі зверненнями громадян та доступу до публічної
інформації МОУ