Про комунальне приміщення у Львові за адресою Єфремова 37

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дацко Олеся

Добрий день!

5 квітня 2024 року у виданні "Твоє місто" було опубліковано статтю:
У ЛЬВОВІ ВІДКРИЮТЬ НАЦІОНАЛЬНИЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ХАБ. ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО 15 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ. Твоє місто. 05 квітня 2024 (https://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_vidkry...)
У статті вказано, що у Львові планують відкрити Національний волонтерський хаб. Для реалізації проєкту волонтери отримали комунальне приміщення у Львові за адресою Єфремова 37.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Коли і ким зареєстроване право власності на будівлю за адресою Єфремова, 37 в місті Львові?

2. Кому належить право власності на будівлю за адресою вул. Єфремова, 37 в місті Львові? Якщо право власності на окремі приміщення в цій будівлі належать різним власникам - прошу надати інформацію по кожному об'єкту нерухомого майна, зареєстрованого за адресою Єфремова, 37 в місті Львові: дата реєстрації права власності, власник, технічні характеристики ( площа, цільове призначення).

3. Яка балансова вартість будівлі за адресою вул. Єфремова, 37 в м.Львові або вказати, що балансова вартість будівлі за адресою: м.Льві, вул.Єфремова, 37 не встановлена.

4. Яка балансова вартість окремих приміщень в будівлі за адресою вул. Єфремова, 37 в м.Львові (якщо такі виокремлені) або вказати, що балансова вартість окремих приміщень в будівлі за адресою: м.Льві, вул.Єфремова, 37 не встановлена.

5. У статті зазначено, що "Для реалізації проєкту волонтери отримали комунальне приміщення у Львові за адресою Єфремова 37". Прошу вказати, які саме волонтери та на якій правовій підставі отримали комунальне приміщення на вулиці Єфремова, 37 для реалізації зазначеного проєкту. І яке саме приміщення вони отримали - реєстраційний номер у реєстрі речових прав на нерухоме майно, призначення, площа, балансова вартість.

6. Прошу надати копію звернення волонтерів щодо виділення їм приміщення за адресою м.Львів, вул.Єфремова, 37 а місті Львові для реалізації проєкту (Національного волонтерського хабу) з відміткою про реєстрацію вхідного документу у системі електронного документообігу Львівської міської ради.

7. Якщо , як зазначено у статті, волонтери отримали комунальне приміщення на Єфремова, 37 для реалізації проєкту - прошу надати копію договору та акту приймання передачі цього приміщення волонтерам.

З повагою,

Дацко Олеся

ВРВ Управління комунальної власності,

3 Attachments

Львівський ліхтар ЛКП,

1 Attachment

--
З повагою ЛКП "Львівський ліхтар"