Про надання інформації про авторів проектів рішень та осіб які приймали учать у візуванні

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Павелко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Павелко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- про прізвище, ім'я, по батькові, посаду особи яка є автором проекту рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 25.01.2017р. №53 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м.Павлограді»
- про прізвище, ім'я, по батькові, посаду особи яка є автором проекту рішення виконавчого комітету Павлоградської міської ради від 15.02.2017 №107 «Про внесення змін до рішення виконкому Павлоградської міської ради від 25.01.2017 №53»;
- про прізвище, ім'я, по батькові, посаду особи яка є автором проекту рішення виконавчого комітету Павлоградської міської радирішення виконкому Павлоградської міської ради від 25.10.2017 р. №729 “Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі в м. Павлограді”.

Також прошу надати листи погодження (візування) до вищезезначених проектів рішень виконавчого комітету Павлоградської міської ради, або інший документ з якого вбачається прізвища, ім'я, по батькові та посаду осіб які приймали учать у візуванні таких рішень.

З повагою,

Сергій Павелко

Нина И Душеба,

1 Attachment