Про надання інформації про чорницю високорослу

Володимир Яблонський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

перелік сортів чорниці (лохини) високорослої Vaccinium corymbosum L., назва англійською мовою Blueberry, Highbush Blueberry, саджанці яких можна поширювати на території України;

перелік осіб які мають право на виробництво насіння і садивного матеріалу чорниці (лохини) високорослої Vaccinium corymbosum L. для його реалізації на території України;

перелік осіб які мають право здійснювати реалізацію насіння і садивного матеріалу на підставі сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал чорниці (лохини) високорослої Vaccinium corymbosum L. для його реалізації на території України.

Володимир Яблонський

Володимир Яблонський

Вимагаю негайно надати відповідь на запит.
У разі ненадання відповіді, надання недостовірної інформації я буду вимушений звернутися зі скаргою до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та правоохоронних органів.
У відповідності з частиною другою статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

Володимир Яблонський

Василь Григорович Юрченко, Міністерство аграрної політики та продовольства України

1 Attachment

Володимир Яблонський

Ваша відповідь від 09.08.2017 неповна та завідомо недостовірна

Володимир Яблонський