Про надання інформації про сорти суспільного надбання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Володимир Яблонський, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Володимир Яблонський

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію та електронні копії відповідних документів:

перелік сортів рослини Чорниця (Vaccinium corymbosum L.) Highbush Blueberry, Blueberry які є сортами суспільного надбання в Україні;

перелік сортів рослини Лохина високоросла (Vaccinium corymbosum L.) Blueberry, Highbush Blueberry, які є сортами суспільного надбання в Україні.

Володимир Яблонський

Алла Третьякова,

2 Attachments

--
З повагою,
Алла Третьякова

Володимир Яблонський

У відповідності із статтею 2 Закону України "Про охорону прав на сорти рослин " законодавство України про права на сорти рослин базується на Конституції України та складається із Цивільного кодексу України, цього Закону, міжнародних договорів у сфері охорони прав на сорти рослин, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, та інших нормативно-правових актів, прийнятих відповідно до них.
Мій запит містить прохання на отримання переліку всіх сортів рослини Чорниця(та лохина) (Vaccinium corymbosum L.) Highbush Blueberry, Blueberry які є сортами суспільного надбання в Україні, а не про роз'яснення законодавства .
У відповіді на запит є посилання виключно на Закон України "Про охорону прав на сорти рослин " . Інформацію щодо перелічених у відповіді сортів я не запитував.
Таким чином я отримав відповідь не по суті запиту.
У відповідності із частиною другою статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.
У зв'язку з наведеним вище прошу негайно надати відповідь на мій запит щодо переліку сортів рослин Чорниця(та лохина) (Vaccinium corymbosum L.) Highbush Blueberry, Blueberry які є сортами суспільного надбання в Україні.

Володимир Яблонський

Алла Третьякова,

1 Attachment

--
З повагою,
Алла Третьякова

Володимир Яблонський

Доброго дня!

Щодо суниці. Відповідь від 09.11.2017 . Я переда.ю матеріали щодо керівників міністерства до НАБУ, а на директора департаменту Топчія до поліції що відкриття кримінальних проваджень за систематичну корупцію.
Протокол за статтею 212-3 Кодексу про адміністративні правопорушення буде лише додатком.
Вимагаю негайно надати інформацію по суті запиту.
Напишу В. Гройсману про вашу кваліфікацію та тотальну корупцію.
Рядок з реєстру сортів рослин.
Суниця садова Fragaria ananassa Duch.
Strawberry

Володимир Яблонський

Алла Третьякова,

3 Attachments

--
З повагою,
Алла Третьякова