Про надання та набуття громадянства України

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати копію указу або постанови Президії Верховної Ради Української РСР з питань громадянства про виключення особи Гаращука Євгена Петровича з громадянства СРСР/УРСР.
2. Надати копію клопотання особи Гаращука Євгена Петровича про прийняття до громадянства України відповідно до статті 17 закону 1636-ХІІ.
3. Надати копію указу Президента України, яким особі Гаращуку Євгену Петровичу, було надано громадянство УКРАЇНИ відповідно до статті 29 закону 1636-ХІІ.

Хочу додати, щоб у відповіді на мій запит прізвище, ім'я та по батькові (Гаращук Євген Петрович), про кого я запитую, було написано повністю.

Відповідь, прошу, надати у встановлений законом термін, на мою електронну адресу, котру я вказав в формі реєстрації на даному сайті.

З повагою,

мужчина Євген

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ,

1 Attachment