Про наявність вільних земельних ділянок.

Вадим Касьянов

Шановний Віньковецька райдержадміністрація,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- відповідно до ч. 5 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» («Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах») прошу надати мені інформацію про наявність вільних земельних ділянок (орієнтовною площею 0.25 га) державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у с. Зіньків Віньковецького р-ну Хмельницької області. Бажане місце розташування земельної ділянки східна частина с. Зіньків, тобто поблизу вулиці Молодіжна та вулиці Миру де за даними публічної кадастрової карти є не приватизовані земельні ділянки. Якщо в вищезгаданому місці немає вільних земельних ділянок під забудову то прошу вказати наявність інших земельних ділянок які можуть бути використані для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

- Прошу надати скан копії кадастрової карти з відміченими варіантами земельних ділянок які мають цільове призначення 02.01 та можуть бути передані у приватну власність відповідно до статті 121 Земельного кодексу України, а також відповідають вимогам пункту 7 статті 118 Земельного кодексу України.

- Прошу надати мені інформацію про наявність вільних земельних ділянок (орієнтовною площею 2 га) державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва або для ведення особистого селянського господарства (бажане місцезнаходження ділянки зона 04 квартал 003 що знаходиться на східній околиці с. Зіньків)

- Відповідь прошу надіслати мені на електронну скриньку [email address]

З повагою,

Вадим Касьянов