Про отримання та здійснення повноважень ПФУ щодо пільг ветеранів військової служби із оплати житлово-комунальних послуг

Кобяков Вадим Євгенійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. надати відомості про правові підстави отримання органами Пенсійного фонду України прав та повноважень, що здійснювались органами соціального захисту населення щодо призначення та забезпечення реалізації ветеранами військової служби (ветеранами міліції) прав на пільги із сплати житлово-комунальних послуг.

надати інформацію про відповідний нормативно-правовий акт.

2. надати відомості про порядок передачи данних ПРО ІСНУЮЧИХ пільговиків-ветеранів військової служби (ветеранів міліції), яким обчислюються та надаються пільги із сплати житлово-комунальних послуг, від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України.

надати інформацію про відповідний нормативно-правовий акт.

3.надати відомості про про норму права, якою внормовано обов*язок ветеранів військової служби (ветеранів міліції), які отримували пільги відповідно до поданих документів до органів соціального захисту населення, після передачі повноважень до органів Пенсійного фонду України ЗНОВУ подавати документи, що підтверджують право на пільги для їх отримання.

надати інформацію про відповідний нормативно-правовий акт.

4. надати відомості про норму права, яким внормовано право органів Пенсійного фонду України ЗУПИНЯТИ надання пільг ветеранам військової служби (ветераам міліції) після отримання данних про таких пільговиків від до органів соціального захисту населення та вимгати НОВОГО ПОДАННЯ документів для встановлення відповідних пільг.

З повагою,

Кобяков Вадим Євгенійович

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

2 Attachments

Відповідь у вкладених файлах.

 

 

показати цитоване

Кабінет Міністрів України

3 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]