Про план управління обєкто спадщини ЮНЕСКО Ансамбль історичного центру Львова

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Доброго дня!

У 1998 р. до Списку об'єктів культурної і природної спадщини ЮНЕСКО державою Україна було внесено обєкт L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова). Інформація про цей обєкт наявна на сайті ЮНЕСКО : https://whc.unesco.org/uploads/nominatio..., а також загальні короткі відомості на сайті Міністерства культури та інформаційної політики (https://mkip.gov.ua/content/ansambl-isto...).

Відповідно до міжнародних конвенцій у сфері збереження культурної спадщини, відповідальність за збережність об'єкта , внесеного до Списку об'єктів культурної і природної спадщини ЮНЕСКО L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова) несе держава Україна.

На 37 та 39 сесії Комітету ЮНЕСКО для держави Україна було внесено рекомендації щодо забезпечення діяльності органу управління об'єктом та формування плану управління об'єктом L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова) ( посилання на рішення тут:
https://whc.unesco.org/en/decisions/6407 ; https://whc.unesco.org/en/decisions/6339)

Беручи до уваги зобов'язання держави Україна щодо збережності об'єкта L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова) та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- план управління об'єктом L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова) , затвердженим відповідним державним орагном влади , уповноваженим здійснювати , у тмоу числі, але не виключно - рішення державного органу щодо затвердження такого плану;

- хто відповідіальний за збережність об'єкта L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова) у державі Україна на даний час?

- прошу надати інформацію про відповідних посадових та/або службових осіб держави Україна та /чи її органів, які відповідальні за реалізацію плану управління об'єктом L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова), а також копії відповідіних розпорядчих та/чи інших актів, якими цих осіб уповноважено державою Україна на здіснення управління та контролю за реалізацією плану управління зазначеним об'єктом.

При наданні відповіді прошу взяти до уваги, що в Україні, відповідно до вимог Конституції, держава не втручається у здійснення місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування є відокремлене від державного управління, та здійснює управління і розпорядження винятково комунальним майном. Мій запит не стосується діяльності жодного органу чи інституції комунальної форми власності, і є винятково запитом про інформацію щодо здійснення ДЕРЖАВОЮ УКРАЇНА взятих на себе міжнарожних зобов'язань у сфері охорони культурної спадщини щодо об'єкта L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова).

З повагою,

Дацко Олеся

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

צ ̦.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Кабінет Міністрів України

2 Attachments

ϳ: ([email address])

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Деп. архітектури та розвитку містобудування ОДА,

1 Attachment

Кабінет Міністрів України

1 AttachmentКабінет Міністрів України

1 AttachmentКабінет Міністрів України

1 Attachment