Про подання Уряду щодо призупинення пріоритету "Туризм" програми Іnterreg NEXT Poland — Ukraine 2021-2027

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дацко Олеся

Доброго дня!

4 березня 2024 року на сайті програми Іnterreg NEXT Poland — Ukraine 2021-2027
було зазначено про тимчасове призупинення проектів за пріоритетом "Туризм".

Дослівно на сайті за посиланням https://www.pl-ua.eu/en/news/3111 було оприлюднено:

"Change in the organisation of calls for proposals in the Programme – TOURISM
04 / 03 / 2024
Category: PROJECT NEWS
We kindly inform you that due to the ongoing war in Ukraine, the Ukrainian National Authority has requested to change the organisation of calls for proposals in the Programme. The call for regular projects planned for the second quarter of this year in the TOURISM Priority is temporarily suspended.
The Programme Monitoring Committee will decide on further actions in the implementation of calls for proposals. We will immediately inform about the decisions of the Monitoring Committee on the Programme website and FB profile."

Тим самими засвідчено, що саме Уряд України звернувся до офісу Програми Іnterreg NEXT Poland — Ukraine 2021-2027 з проханням призупинити фінансування.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- прошу надати офіційне рішення Кабінету Міністрів України та/або іншого суб'єкта владних повноважень , який вирішено звернутися до Офісу програми Іnterreg NEXT Poland — Ukraine 2021-2027 про призупинення фінансування пріоритету "Туризм";

- прошу надати копію звернення, подання до Кабінету Міністрів України до Офісу програми Іnterreg NEXT Poland — Ukraine 2021-2027 про призупинення фінансування пріоритету "Туризм";

- якщо при формуванні зазначених вище рішень та/чи звернень були наявні відповідні соціально-економічні обґрунтування, на основі яких були прийняті такі рішення про звернення та подане таке звернення про призупинення фінансування пріоритету "Туризм" - прошу надати копії усіх таких обґрунтувань. Або вказати, що таких обґрунтувань не було.

З повагою,

Дацко Олеся

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

2 Attachments

³ . 

══════════════════════════════════════════════════════════════════════════

: <[FOI #125499 email]>
: , 18 2024 . 16:48
: Publishinfo
: - "" nterreg NEXT Poland Ukraine 2021-2027
 
!

4 2024   nterreg NEXT Poland Ukraine 2021-2027
  "".   

[1]https://www.pl-ua.eu/en/news/3111 :

"Change in the organisation of calls for proposals in the Programme
TOURISM
04 / 03 / 2024
Category: PROJECT NEWS
We kindly inform you that due to the ongoing war in Ukraine, the Ukrainian
National Authority has requested to change the organisation of calls for
proposals in the Programme. The call for regular projects planned for the
second quarter of this year in the TOURISM Priority is temporarily
suspended.
The Programme Monitoring Committee will decide on further actions in the
implementation of calls for proposals. We will immediately inform about
the decisions of the Monitoring Committee on the Programme website and FB
profile."

, nterreg NEXT Poland Ukraine 2021-2027  .

1, 13, 19, 20 13 2011 , , ( ):

- ̳ / ' ,    nterreg NEXT Poland Ukraine 2021-2027   "";

- ,   ̳      nterreg NEXT Poland Ukraine 2021-2027   "";

-   / - ,    "" - ﳿ .  , .

,

-------------------------------------------------------------------

, .
[FOI #125499 email]

Is [Кабінет Міністрів України request email] the wrong address for Freedom of Information
requests to ̳ ? If so, please contact us using this form:
[2]https://dostup.org.ua/change_request/new...

! -

-------------------------------------------------------------------

References

Visible links
1. https://www.pl-ua.eu/en/news/3111
2. https://dostup.org.ua/change_request/new...

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Дацко Олеся

Доброго дня!
Шановні представники Кабінету Міністрів України!
Мені надали відповідь лише на один з трьох запитуваних блоків публічної інформації - офіційне звернення від представника Секретаріату КМУ від 21.02.2014 року.

Втім два блоки запитів залишилися без відповіді.
Причому чомусь у відповіді дається пояснення, що якщо у КМУ немає зібрано та систематизовано даних - то це не публічна інформація. Втім всі рішення і підстави прийняття таких, відповідно до вимог чинного законодавства, повинні бути зафіксовані , доведені до народу України. А отже, є публічною інфомрацією.

Наголошу: я питала виключно про публічну інформацію (пункти, відповіді на які мені не надали), зокрема:

- прошу надати офіційне рішення Кабінету Міністрів України та/або іншого суб'єкта владних повноважень , яким вирішено звернутися до Офісу програми Іnterreg NEXT Poland — Ukraine 2021-2027 про призупинення фінансування пріоритету "Туризм";

- якщо при формуванні зазначених вище рішень та/чи звернень були наявні відповідні соціально-економічні обґрунтування, на основі яких були прийняті такі рішення про звернення та подане таке звернення про призупинення фінансування пріоритету "Туризм" - прошу надати копії усіх таких обґрунтувань. Або вказати, що таких обґрунтувань не було.

Онайомившись зі зверненням від 21.02.2014 року Ігор Яременко у статусі (дослівно) Deputy State Secretary of the Cabinet of Ministers of Ukraine Ihor YAREMENKO до Міністерства фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща щодо призупинення фінансування пріоритету "Туризм" програми Іnterreg NEXT Poland — Ukraine 2021-2027' та перескерування цих коштів програми на пріоритет "Здоров'я" - вихідний номер 4542/0/2-24 від 21 лютого 2024 року, а також
ознайомившись з положенням про Секретаріат Кабінету Міністрів України, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 р. № 850 та Регламентом Кабінету Міністрів України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 8 липня 2009 р. № 712 я не виявила жодних підстав та повноважень заступника Державного секретаря КМУ звертатися від власного імені до урядів інших держав щодо питань міжнародної політики та розподілу фінансування міжнародних програм співпраці.

Відтак , для встановлення законності такого звернення повинні бути правові підстави, зокрема такими можуть бути рішення Кабінету Міністрів України, інших повноважних суб'єктів владних повноважень, відповідні обгрунтування, на основі яких такі рішення прийняті.

Відтак, якщо було здійснено офіційне звернення від народу України до Міністерства фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща щодо призупинення фінансування пріоритету "Туризм" програми Іnterreg NEXT Poland — Ukraine 2021-2027 - таке рішення мав прийняти спочатку відповідний суб'єкт владних повноважень на основі відповідних обґрунтувань. А лише після цього офіційне звернення від Уряду України могло бути скероване до Міністерства фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща щодо призупинення фінансування пріоритету "Туризм" програми Іnterreg NEXT Poland — Ukraine 2021-2027.

Наголошу: запитувана мною інформація є публічною і мала бути зафіксована у системі документообігу Кабінету Міністрів України. Відсутність прийнятих рішень та належних обґрунтувань є теж публічною інформацією. Про що я також просила надати відповідь, у випадку відсутності офіційних рішень та обґрунтувань.

З огляду на наведе, вимагаю виконати вимогу законодавства щодо доступу до публічної інформації і надати таку публічну інформацію:

- прошу надати офіційне рішення Кабінету Міністрів України та/або іншого суб'єкта владних повноважень , яким вирішено звернутися до Офісу програми Іnterreg NEXT Poland — Ukraine 2021-2027 про призупинення фінансування пріоритету "Туризм". Або вказати, що таке рішення - відсутнє;

- якщо при формуванні зазначених вище рішень та/чи зверненні Ігора Яременка 21.02.2014 у статусі (дослівно) Deputy State Secretary of the Cabinet of Ministers of Ukraine Ihor YAREMENKO ( вихідний номер 4542/0/2-24 від 21 лютого 2024 року) були наявні відповідні соціально-економічні обґрунтування, на основі яких були прийняті такі рішення про призупинення фінансування, доцільності звернення до Міністерства фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща про призупинення фінансування пріоритету "Туризм" - прошу надати копії усіх таких обґрунтувань. Або вказати, що таких обґрунтувань не було.

З повагою,

Дацко Олеся

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

4 Attachments

צ . 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]