Про полігон тпв (сміттєзвалище)

Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) чи перебуває у власності територіальної громади міста (ОТГ) полігон твердих побутових відходів (сміттєзвалище) та надати копії документів, зокрема:
1.1.) копію відповідного рішення органу влади про його створення (утворення, організацію).
В разі неможливості надати копію такого рішення (давність прийняття і т.п.) надати реквізити документу, а саме: ким та коли прийнято, вказавши дату та номер, за наявності повідомити назву (наприклад: "Про утворення Н-ського міського полігону твердих побутових відходів).

2) Вказати яка юридична особа є балансоутримувачем полігону ТПВ (назву юридичної особи, код ЄДРПОУ, ким та коли прийнято рішення про передачу на баланс та реквізити відповідного рішення: номер, дату прийняття, назву органу, який його прийняв) та надати копію відповідного рішення;

3) надати інформацію про те, яка посадова особа міської ради (далі _ ОМС) та/або її виконавчого комітету є відповідальною за полігон ТПВ (П.І.Б., посада особи), реквізити відповідного рішення та надати копію цього рішення. За наявності надати копію посадової інструкції особи, відповідальної за полігон ТПВ від ОМС;

4) надати інформацію про те, чи охороняється полігон ТПВ ОМС;

5) надати інформацію про те, яким чином контролюється завезення сміття на полігон ТПВ ОМС;

6) про випадки несанкціонованого завезення та розвантаження відходів, які утворені за межами ОМС (з інших регіонів України) - повідомити про те, коли саме були зафіксовані такі випадки, належність відповідних відходів конкретним територіальним одиницям України (наприклад з м. Львів, 12.02.2020, завезено 100 м.куб. ТПВ), а також які заходи були вжиті ОМС та/або балансоутримувачем по факту завезення та які заходи вжито з метою унеможливлення в подальшому.

7) чи укладалися договори на завезення та захоронення ТПВ на полігон ТПВ ОМС зі Львівською міською радою або підприємствами, які вивозили сміття безпосередньо з міста Львів у 2019 та 2020 рр.

8) чи зареєстроване право власності на земельну (земельні) ділянку на які розміщений полігон ТПВ ОМС.

В разі, якщо ОМС не має у своїй власності полігон ТПВ повідомити про те, куди вивозиться сміття з міста (назву полігону) та перенаправити цей запит за належністю відповідному органу (можливо сільській, селищній раді), який є власником відповідного полігону.

З повагою,

Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ

Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ

Доброго дня!

19 березня 2020 року мною було направлено інформаційний запит, проте станом на 27.03.2020 відповіді на нього я не одержав.
З метою недопущення порушень вимог чинного законодавства, зокрема в частині строків надання відповіді на інформаційні запити, прошу надати відповідь.

З повагою,
Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ

Авангардівська селищна об’єднана територіальна громада в Одеській області

8 Attachments

( )

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ

Доброго дня!

Дякую за вчасно надану відповідь.

З повагою,
Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ