Про порядок електронного документообігу у Департаменті соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації (Київська обласна військова адміністрація)

Олег Кононенко

Доброго дня!
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа. Склад та порядок розміщення обов'язкових реквізитів електронних документів визначається законодавством. Електронний документ може бути створений, переданий, збережений і перетворений електронними засобами у візуальну форму. Візуальною формою подання електронного документа є відображення даних, які він містить, електронними засобами або на папері у формі, придатній для приймання його змісту людиною.

Згідно положень ст. 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» оригіналом електронного документа вважається електронний примірник документа з обов'язковими реквізитами, у тому числі з електронним підписом автора або підписом, прирівняним до власноручного підпису, відповідно до Закону України "Про електронні довірчі послуги". Якщо автором створюються ідентичні за документарною інформацією та реквізитами електронний документ та документ на папері, кожен з документів є оригіналом і має однакову юридичну силу.

Порядок електронного документообігу визначають державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи й організації всіх форм власності згідно із законодавством.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Документи, розпорядчі акти, тощо, що визначають порядок електронного документообігу у Департаменті соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації (Київська обласна військова адміністрація)

З повагою,

Олег Кононенко

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації КОДА, Київська обласна державна адміністрація

3 Attachments