Про порушення постанови Луцької міської Ради щодо визнання котів частиною екосистеми

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Абрам Ніна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як відомо 22.07.2020 р.на позачерговій 88 сесії ЛМР,безпритульних котів визнали частиною екосистеми Луцької міської територіальної громади,що мало б забезпечити їм комфортне і безпечне існування на території Луцької громади.
Натомість,05.05.2023 року представники Муніципальної варти знищили і вивезли будиночки для безпритульних котів,встановлених волонтерами-опікунами біля будинку №1 по вул.Воїнів -Інтернаціоналістів.Будиночки встановлені за погодженням з головою ОСББ,оскільки доступ котам до підвального приміщення перекритий.
Якими нормативно-правовими актами керувались представники Муніципальної варти,вчинивши згаданий вище акт вандалізму?
На якій підставі,згідно яких нормативно -правових актів та будівельних норм керуючі компанії всіх форм власності,в т.ч. ОСББ в м. Луцьку замуровують продухи та віконця в підвальних приміщеннях будинків?
Яка організація це контролює ?

Дякую.

З повагою,

Абрам Ніна

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

2 Attachments