Про посадові права та обов'язки заступника міністра М.Винницького

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копії офіційних документів (нормативних, розпорядчих та/чи інших актів), в яких зафіксовані права, обов'язки та повноваження заступника Міністра освіти і науки України М.Винницького;
2. Посадову інструкцію заступника Міністра освіти і науки України М.Винницького;
3. Якщо разом з перебуванням на посаді заступника Міністра освіти і науки України М.Винницький виконує чи виконував інші роботи - прошу повідомити , де працює додатково працює чи працював у 2023 та 2024 рр. заступник Міністра М.Винницький
4. Якщо М.Винницький є одним із виконавців проєкту : «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів» ( Позика: № 9238-UA)перебуваючи на посаді заступника Міністра освіти і науки України - прошу надати копію угоди про між Винницьким М. та МОН (та/чи іншим органом, установою, організацією тощо, яка є замовником відповідних послуг М.Винницького) в межах цього проєкту, а також зазначити обсяг заробітної плати, отриманої М.Винницьким у цьому проєкті за 2023 та 2024 роки окремо.

Інформацію прошу надати за 2023 та 2024 роки окремо.

З повагою,

Дацко Олеся

Oleksii Senyk, Міністерство освіти і науки України

4 Attachments

Добрий вечір!
Надсилаємо відповідь на запит
--

З повагою

Олексій Сеник

Заступник начальника відділу департаменту кадрового забезпечення

тел. (044) 481-47-88