Про повноваження заступника Держсекретаря КМУ Ігора Яременка звертатися до Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дацко Олеся

Доброго дня!

21.02.2014 року Ігор Яременко у статусі (дослівно) Deputy State Secretary of
the Cabinet of Ministers of Ukraine Ihor YAREMENKO звернувся до Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща щодо призупинення фінансування пріоритету "Туризм" програми Іnterreg NEXT Poland — Ukraine 2021-2027' та перескерування цих коштів програми на пріоритет "Здоров'я" - вихідний номер 4542/0/2-24 від 21 лютого 2024 року (текст звернення отриманий як відповідь на запит https://dostup.org.ua/request/125499/res...).

Ознайомившись з положенням про Секретаріат Кабінету Міністрів України, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 р. № 850 та Регламентом Кабінету Міністрів України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 8 липня 2009 р. № 712 я не виявила жодних підстав та повноважень заступника Державного секретаря КМУ звертатися від власного імені до урядів інших держав щодо питань міжнародної політики та розподілу фінансування міжнародних програм співпраці.
Відповідно до вимог Конституції України (стаття 19) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Втім мені не зрозумілі підстави, на основі яких діяв заступник Держсекретаря КМУ Ігор Яременко, звертаючись до Міністерства фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща.

З огляду на наведене, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Повний вичерпний перелік підстав, які надають право заступнику Держсекретаря КМУ Ігору Яременку звертатися до Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща зі зверненням щодо призупинення фінансування пріоритету "Туризм" програми Іnterreg NEXT Poland — Ukraine 2021-2027' та перескерування цих коштів програми на пріоритет "Здоров'я" (вихідний номер 4542/0/2-24 від 21 лютого 2024 року ). Якщо це нормативні акти - то прошу вказати чітко назву, пункт, частину таких актів - по кожному акту окремо, якщо їх кілька.

Наголошую, що запитувана інформація повинна бути документально зафіксована в Кабінеті Міністрів України (бо повноваження посадової особи мають бути чітко зафіксовані, визначені та доведені до народу України у відповідний спосіб) та не потребує додаткового опрацювання чи систематизації. І, відповідно, є публічною.

З повагою,

Дацко Олеся

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

4 Attachments

צ . 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]