Про право власності на окрему земельну ділянку міста Підгородне

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єськова Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Єськова Оксана

Вже стало традиційним проведення широкомасштабних культурно-розважальних заходів у місті Підгородне на широкій галявині, що розташована ліворуч від стадіона "Колос" за мостом на березі річки Кільчень. Так сподобалось мешканцям області Свято Купайла, проведене Українською Етнічною Громадою (УЕГ) вже двічі поспіль. Сьогорічне свято зібрало понад 4000 відвідувачів. Також цікавинкою став Перший етно-фестиваль роду, проведений минулоріч силами міської ради, будинку культури та за допомогою волонтерів УЕГ.

Заходи сприяли зацікавленості мешканців міста до своєї історії та традицій, пробудили в них любов до своєї Батьківщини.

Так до УЕГ звернулись мешканці Підгородного з пропозицією допомогти організувати на місці проведення Свята Купайла паркову зону відпочинку та дозвілля: власним коштом насадити дерева, насіяти газонну траву, встановити лавочки, вбиральні тощо.

УЕГ, заохочена такою підтримкою підгороднян , на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, просить надати наступну інформацію:

хто є блансоутримувачем або власником вказаної земельної ділянки: місця проведення Свята Купайла у 2018, 2019 роках та Першого етно-фестивалю роду у 2018 році. Земеляна ділянка знаходиться на березі річки Кільчень за мостом праворуч від території стадіону "Колос"?

Ця інформація буде використана для подачи звернення щодо можливого благоустрою вказаної території та берега річки Кільчень.

З повагою,

Єськова Оксана,
повноважний представник Української Етнічної Громади.

ПІДГОРОДНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА,

2 Attachments

29.08.2019 17:46, Єськова Оксана <[FOI #53706 email]>

показати цитоване

-- реклама -----------------------------------------------------------
Invest In Ukraine Now. Восемь регионов показали темпы роста экономики
в полтора раза выше, чем в среднем по стране. https://bit.ly/2ZrAOdi