Про право власності, орган управління об'єкта Ансамбль історичного центру Львова

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Доброго дня!

У 1998 р. до Списку об'єктів культурної і природної спадщини ЮНЕСКО державою Україна було внесено обєкт L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова). Інформація про цей об'єкт наявна на сайті ЮНЕСКО : https://whc.unesco.org/uploads/nominatio..., а також загальні короткі відомості на сайті Міністерства культури та інформаційної політики (https://mkip.gov.ua/content/ansambl-isto...)
У номінаційному файлі зазначено, що цим об'єктом є Державний історико-архітектурний заповідник, створений у 1975 році .
Також зазначено, що об'єкт є державною власністю.

З огляду на вищенаведене прошу надати публічну інформацію:
1. Чи Державний історико-архітектурний заповідник у місті Львові є об'єктом , внесеним до Списку об'єктів культурної і природної спадщини ЮНЕСКО L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова), інформація про об'єкт наявна на сайті ЮНЕСКО : https://whc.unesco.org/uploads/nominatio...

2. Власністю якої держави є об'єкт L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова), інформація про який наявна на сайті ЮНЕСКО : https://whc.unesco.org/uploads/nominatio..., у який спосіб це право власності зареєстровано та у яких публічних даних (у тому числі , але не виключно - державних реєстрах) відображено?

3. Яким є орган управління обєктом L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова, інформація про який наявна на сайті ЮНЕСКО : https://whc.unesco.org/uploads/nominatio...), яка його орагінізаційно-правова форма, і хто є засновником цього органу?

4. Хто є керівником органу управління обєктом L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова, інформація про який наявна на сайті ЮНЕСКО : https://whc.unesco.org/uploads/nominatio..., коли з ним укладено трудові відносини і скіліьки коштів заробив на посаді керівник органу управління заповідним об'єктом (за кожен рік прошу надати іінфомрацію окремо).

5. Беручи до уваги , що відповідно до міжнародних конвенцій у сфері збереження культурної спадщини, відповідальність за збережність об'єкта , внесеного до Списку об'єктів культурної і природної спадщини ЮНЕСКО L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова), інформація про об'єкт наявна на сайті ЮНЕСКО : https://whc.unesco.org/uploads/nominatio...) несе держава Україна
- прошу надати інформацію, скільки коштів виділено державою Україна з 1998 року по дату цього запиту включно на забезпечення його діяльності та збережності, у тому числі окремо прошу надати інформацію про обсяг коштів, виділених на функціонування органу управління заповідним об'єктом L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова) державою Україна з 1998 року по дату цього запиту . По кожному календарному року прошу надати інформацію окремо!

Відповідь прошу надати по пунктах (по кожному окремо). При наданні відповіді прошу взяти до уваги, що в Україні, відповідно до вимог Конституції держава не втручається у здійснення місцевого самоврядування. Місцеве самврядування є відокремлене від державного управління, та здійснює управління і розпорядження винятково комунальним майном. Мій запит не стосується діяльності жодного органу чи інституції комунальної форми власності, і є винятково запитом про інформацію щодо здійснення ДЕРЖАВОЮ УКРАЇНА взятих на себе міжнарожних зобов'язань у сфері охорони культурної спадщини щодо об'єкта L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова).

З повагою,

Дацко Олеся

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

צ ̦.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Кабінет Міністрів України

2 Attachments

ϳ: ([email address])

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Деп. архітектури та розвитку містобудування ОДА,

1 Attachment

Кабінет Міністрів України

1 AttachmentКабінет Міністрів України

1 AttachmentКабінет Міністрів України

1 Attachment