Про правовий статус Halychyna у номінаційному файлі об'єкта Ансамбль історичного центру Львова

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У 1998 р. до Списку об'єктів культурної і природної спадщини ЮНЕСКО державою Україна було внесено обєкт L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова). Інформація про цей обєкт наявна на сайті ЮНЕСКО : https://whc.unesco.org/uploads/nominatio..., а також загальні короткі відомості на сайті Міністерства культури та інформаційної політики (https://mkip.gov.ua/content/ansambl-isto...)
У номінаційному файлі на сторінці 3 номінаційного файла , який описує характеристики об'єкта зазначено у розділі "state, privince or region" - Halychyna, L'viv oblast'.

Прошу надати інформацію про правовий статус зазначеної держави (провінції чи регіону)"Halychyna" в номінаційному файлі обєкта L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова, сторінка 3) "State, province or region" ( переклад: держава, провінція чи регіон) .
Відтак прошу надати інфомрацію про Halychyna:

1) Коли і ким була створенаHalychyna відповідно до вимог чинного законодавства держави Україна?
2) Який правовий статутс Halychyna ? Коли і ким від був наданий?
3) Чи існувала та/чи діяла Halychyna станом на момент подання номінаційного файлу об'єкта L'viv – the Ensemble of the Historic Centre (Ансамбль історичного центру Львова) до ЮНЕСКО у 1998 році?
4) Хто був керівником Halychyna у 1998 році, і на якій правовій підставі?
5) Чи існує Halychyna станом на подання запиту? Якщо так - прошу вказати, в яких державних реєстрах чи базах даних відображено її правовий статус, а також надати копії відповдіних нормативно-правових та/або розпорядчих актів щодо встановлення такого статусу.

З повагою,

Дацко Олеся

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

צ ̦.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Кабінет Міністрів України

2 Attachments

ϳ: ([email address])

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Деп. архітектури та розвитку містобудування ОДА,

1 Attachment

Кабінет Міністрів України

1 AttachmentКабінет Міністрів України

1 AttachmentКабінет Міністрів України

1 Attachment