Про прийняте рішення комісії

Доброго дня!

На підставі мого запиту на інформацію до Офісу Президента України та прийнятого рішення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку від 22 червня 2022 року N 83 Про висунення до відзначення та внесення подання щодо присвоєння почесного звання України Мальон Л.В. (https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/in...),

а також відповідно до пункту 8 Порядку представлення до нагородження та вручення державних нагород України (Указ Президента України від 19 лютого 2003 року N 138/2003) та пунктів 1, 15 Положення про почесні звання України (Указ Президента України від 29 червня 2001 року N 476/2001) і

на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Завірені належним чином скановані копії подання про відзначення Мальон Л.В. і нагородний лист установленого зразка, затверджений Комісією державних нагород та геральдики при Президентові України.

2. На сайті комісії вказано, що досвід роботи - близько 9 років професійного досвіду у сфері електронних комунікацій, міжнародного співробітництва, європейської інтеграції та гармонізації з Єдиним цифровим ринком ЄС у сфері електронних комунікацій. Який термін часу Мальон Л.В. працює у відповідній сфері на благо Української держави (вказати термін у повних роках та місяцях) з метою присвоєння почесного звання України?

З повагою,

Євген М.

Півень-Півнюк Ольга Іванівна, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

1 Attachment

З повагою
Ольга Півень-Півнюк
начальник відділу організаційного забезпечення та комунікацій
Департаменту забезпечення діяльності 

Національної комісії,

що здійснює державне регулювання

у сферах електронних комунікацій,

радіочастотного спектра та

надання послуг поштового зв’язку