Про присвоєння тарифних розрядів керівникам гуртків

Оксана Теребейчик

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію. Педагог-організатор у цьому році проходить атестацію на присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії". Разом з тим атестується як керівник фольклорного гуртка.
За підсумками минулої атестації працівника йому було присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії", оплату праці за години гуртка встановлено за 9 тарифним розрядом. Курси підвищення кваліфікації були пройдені як педагога-організатора, так і керівника гуртка. При чому, гурток мав ще звання "Зразковий художній колектив" . На період цієї атестації у 2021 році педагог-організатор пройшла курси підвищення кваліфікації педагога-організатора. Брала участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі театрального та фольклорного мистецтва, що підтверджує сертифікат та посвідчення учасника. А також у 2020 році було підтверджене звання фольклорного гуртка "Зразковий художній колектив" (Наказ №367 від 04.03.2020рр. Про присвоєння, підтвердження, позбавлення почесних звань "Народний художній колектив" і "Зразковий художній колектив" http://udcpo.com.ua/wp-content/uploads/2...)
Чи не було порушенням оплата праці керівника гуртка за 9 тарифним розрядом? Чи має право атестаційна комісія, враховуючи освітній рівень працівника, звання гуртка, професійну компетентність, педагогічний досвід, результативність та якість роботи,які характеризують його професійну діяльність, як керівника гуртка атестувати його на 12 тарифний розряд?

З повагою,

Оксана Теребейчик

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]