Про призначення державних службовців в суд

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Указом Президента України "Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах" від 29 грудня 2017 року №452/2017 ліквідовані апеляційні суди та утворені нові апеляційні суди.
Прошу надати наступну інформацію:
1. В якому порядку були призначені в новоутворений апеляційний суд (2018-2019рр.) працівники суду (державні службовці): шляхом переведення на рівнозначні посади з суду, що ліквідовувався, чи за результатами конкурсу?
2. Якщо мало місце переведення на рівнозначні посади, то який нормативно-правовий акт застосований в Наказах як підставу для переведення (статті КЗпП, ЗУ «Про державну службу»)?
3. Чи був призначений керівник апарату новоутвореного апеляційного суду в порядку переведення на рівнозначну посаду з суду, що почав процедуру ліквідації?

З повагою,

Алина

Луганський апеляційний суд, Апеляційний суд Луганської області

1 Attachment

--
З повагою
відділ діловодства та обліку звернень громадян
Луганського апеляційного суду
(06452) 4-22-13