про ремонт доріг в с. Семенівка Мелітопольського району

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Шегеда Катерина Олександрівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Шегеда Катерина Олександрівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): технічне свідоцтво або сертифікат відповідності, висновк державної санітарно-епідеміологічної експертизи на придбаний відповідно договору куплі-продажу від 16.05.2019 року № 52 між Семенівської сільської ради в особі сільського голови Єрмоленко А.В. та ФОП Нечипайло І.О. та використаний при ремонті доріг відпрацьований щебень (200 т). Так як відповідно до п.1.7 "Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів" затвердженних наказом Мінрегіонбуду № 54 - матеріали для проведення робіт з ремонту та утримання вулиць та доріг дозволяється використовувати за наявності технічного свідоцтва або сертифіката відповідності, а також висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи, який видається установами і закладами державної санітарно-епідеміологічної служби центрального органу в галузі охорони здоров'я.
Або інший документ, підтверджуючий санітарну безпеку використаного при ремонті доріг відпрацьованого щебеню на вулицях с. Семенівка у 2019 році.

З повагою,

Шегеда Катерина Олександрівна

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти