Про результати перевірки керівництва УДАІ в Житомирській області

Тарас Романів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації. Прошу Вас надати мені наступну інформацію:

згідно з інформацією, яка була оприлюднена на офіційному сайті МВС України 28 січня 2015 р., було створено комісію для перевірки інформації оприлюдненої колишнім працівником ДАІ у Житомирській області - старшим сержантом міліції Борисом Бояркіним, про корупційні злочини які начебто були вчинені керівництвом УДАІ УМВС України в Житомирській області у 2014 - 2015 роках. Прошу Вас, як розпорядника відповідної інформація, надати мені інформацію про результати перевірки цієї комісії.

Також, прошу надати мені інформацію, чи були відсторонені від займаних посад, на час роботи комісії, керівництво УДАІ в Житомирській області, а саме: начальник УДАІ УМВС України в Житомирській області - Гриб Володимир Іванович, заступник начальника УДАІ УМВС України в Житомирській області - Кайданович Ігор Іванович та заступник начальника УДАІ УМВС України в Житомирській області - Дергачов Олександр Станіславович. І, якщо були відсторонені, хто займав та займає відповідні посади в теперішній час.

Очікую, від Міністерства внутрішніх справ країни, оперативної та інформативної відповіді на мій інформаційний запит, на протязі наступних 5 робочих днів з дня подання інформаційного запиту, як це вказано в ч.1 ст.20 Закону України про "Доступ до публічної інформації".

З повагою,

Тарас Романів