Про роботу Укравтодору

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єгор Мороз, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати перелік автошляхів що знаходяться на балансі «Служби автомобільних доріг в Дніпропетровській області» (Укравтодору) в Дніпропетровській області, які планується відремонтувати в 2019 році (по кожному об’єкту прошу надати інформацію окремо з вказанням виду робіт, суми коштів та строками їх виконання).
2. Прошу надати інформацію щодо сум коштів, які заплановані на 2019 рік для ремонту доріг, що знаходяться на балансі «Укравтодору» по кожній області України окремо.
3. Прошу надати інформацію щодо планів «Укравтодору» на 2019, 2020, 2021 роки по ремонту автошляхів що знаходяться на балансі «Укравтодору» між населеними пунктами Дніпро-Кривий Ріг, Дніпро-Нікополь, Дніпро-Харків, Дніпро-Київ.

З повагою,

Єгор Мороз