Про роботу Укрзалізниці

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Про роботу Укрзалізниці
1. Прошу надати інформацію щодо пасажиропотоку за напрямками Київ-Дніпро та Дніпро-Київ (з урахуванням потягів які прямують через місто Дніпро до кінцевих станцій прямування).
2. Прошу надати інформацію щодо кількості рухомого складу потягів (вагонів, тягового складу – з вказанням видів вагонів), які прямують за напрямками Київ-Дніпро, Дніпро-Київ за запланованими графіками руху на 2019 рік. Також прошу надати інформацію щодо кількості рухомого складу потягів за напрямками Київ-Львів, Київ-Харків, Київ-Вінниця, Київ-Одеса (та у зворотному напрямку) (вагонів, тягового складу – з вказанням видів вагонів) за запланованими графіками руху на 2019 рік.
3. Чи планується у 2019, 2020, 2021 році згідно програм розвитку державного акціонерного товариства залізничного транспорту «Укрзалізниця» запуск прямих рейсів з міста Дніпро до обласних центрів західної України – Чернівці, Івано-Франківськ, а також додаткових потягів до міст Львів, Ужгород.
3. Прошу вказати суму коштів яку заплановано бюджетом акціонерного товариства залізничного транспорту «Укрзалізниця» на 2019, 2020, 2021 роки на закупівлю та ремонт вагонів та тягового складу пасажирських потягів в Україні (перелік видів вагонів, та тягового складу прошу вказати окремо). Також прошу надати інформацію, щодо принципів розподілення нових вагонів та тягового складу за напрямками рейсів.
4. Чи планується в 2019, 2020, 2021 році запуск швидкісного потяга типу «Інтерсіті» між містами Дніпро та Львів. Що заважає запуску зазначеного рейсу?
5. Прошу надати інформацію щодо планів Міністерства інфраструктури по залученню приватних залізничних компаній з власним рухомим складом в Україну. Перелік заходів (якщо такі були), суми коштів витрачені на це, та результат цих заходів, прошу також вказати. Прошу також надати інформацію щодо питання - що заважає на даний момент вищезазначеному процесу залучення приватних залізничних компаній на український ринок.

З повагою,

Єгор Мороз

Укрзалізниця

3 Attachments