Про розмір середньої заробітної плати

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Аndrey, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1. Про розмір середньої заробітної плати в
державних органах виконавчої влади, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, районів у містах, міст обласного значення та методику її розрахунку.
2. Про розмір середньої заробітної плати в державних органах виконавчої влади, юрисдикція яких поширюється на територію Автономної Республіки Крим, однієї або кількох областей, мм. Києва та Севастополя та методику її розрахунку.
3. Про розмір середньої заробітної плати в
місцевих загальних судах та методику її розрахунку.
4. Про розмір середньої заробітної плати в апеляційних загальних судах, спеціалізованих судах першої та апеляційної інстанцій, а також методику її розрахунку.
5. Про розмір середньої заробітної плати в ТУ ДСА України та методику їх розрахунку.
6. Про розмір середньої заробітної плати в ДСА України та методику її розрахунку.

З повагою,
Аndrey

Національне агентство України з питань державної служби

1 AttachmentДоброго дня!
Прошу уточнити методику розрахунку, які саме категорії посад взяті за основу, лише державні службовці державного органу чи всі працівники згідно штатного розпису, враховуючи працівників які виконують функції з обслуговування, патронату службу, прокурори, судді, та ін.

З повагою,
Аndrey

Національне агентство України з питань державної служби

1 Attachment