Про розпорядження бюджетними коштами

Юля Коваленко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

скан-копію відомостей про нарахування заробітної плати (у тому числі премій, надбавок, інших виплат) працівникам дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Дарницького району м. Києва №149 за період з 01.01.2022 дотепер.

Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

В Законі «Про доступ до публічної інформації» вказано, що юридичні особи, що фінансуються з державного, місцевих бюджетів є розпорядниками стосовно інформації щодо використання бюджетних коштів (п. 2 ч.1 ст. 13 цього Закону). Це означає, що на такі заклади покладено обов’язок надавати на запити будь-яку інформацію, що стосується бюджетних коштів (ч.3 ст. 13 цього Закону).
Відповідно до частини п’ятої статті 6 Закону «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно (окрім випадків, коли оприлюднення такої інформації може завдати шкоди інтересам національної безпеки, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину, що навряд чи може бути застосовано до інформації про дошкільні навчальні заклади).

З повагою,

Юля Коваленко

Юля Коваленко

Доброго дня! У визначений законом строк не було отримано відповіді на запит про інформацію.
Сподіваюся, що зазначене ненадання інформації зумовлене виключно ситуацією в Україні (масштабні загрози ракетних ударів по всій території України). Очікую відповідь на запит.

З повагою,

Юля Коваленко

Управління освіти,

1 Attachment

Управління освіти,

10 Attachments

--- Повідомлення, що пересилається ---
Від кого: Татьяна <[email address]>
Кому: <[Дарницьке районне управління освіти request email]>
Тема: запит Коваленко
Дата: 14 жовтня 2022, 15:35:13