Про стаж державної служби період роботи в державній податковій службі/інспекції Міністерства фінансів України в 1995-1998р.р. на посадах, в період перебування на яких були присвоєні спеціальні звання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Миколаївна Литвиненко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Миколаївна Литвиненко

Доброго дня!

Пенсійний фонд України є структурним підрозділом Міністерства соціальної політики України. Діяльність якого спрямовується і координується КМУ через Міністра соціальної політики.

Особа, працювала в податкових органах, зокрема в Державній податковій службі України Міністерства фінансів України 1995-1998 роках.
Відповідно, обіймала у відповідному державному органі - Державній податковій службі України, віднесені до існуючих на той час посади державного службовця.
Зокрема, інспектора Державної податкової служби України Міністерства фінансів України із присвоєнням спеціального звання інспектора податкової служби ІІ категорії, згодом, на посаді старшого інспектора Державної податкової служби України Міністерства фінансів України.

Водночас, Законом України від 04.12.1990 № 509-ХІІ «Про державну податкову службу в Україні» було встановлено, що правовий статус службовців Державної податкової служби України Міністерства фінансів України визначається Законом України від 16.12.1993 №3723-ХІІ «Про державну службу».

Загальний стаж державної служби з урахуванням служби в Державній податковій службі України Мінфіну України станом на 01.05.2016 року становить 22 роки 4 місяці 23 дні, відповідно до підтверджених документально записів.

Крім того, згідно затвердженого КМУ Порядку обчислення стажу державної служби Документ 229-2016-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 25.03.2016 Набрання чинності, відбулась 01.05.2016.
Частина 4 Порядку, особисто для так званих керівників структурного підрозділу Мінсоцполітики, ПФУ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/229-..., які стверджують, що період роботи Литвиненко Т.М. в державній податковій службі/інспекції Міністерства фінансів України в 1995-1998р.р. на посадах, в період перебування на яких їй були присвоєні спеціальні звання (інше, законом не передбачалось) до стажу роботи на посадах, не віднесено до відповідних категорій посад державних службовців.

І саме тому, ПФУ в березні 2022 року приховано проігнорував Заяву Литвиненко Т.М. про призначення їй пенсії державного службовця. Іншої заяви від неї не було.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чи зараховується період роботи посадової особи в державній податковій службі/інспекції Міністерства фінансів України в 1995-1998р.р. на посадах, в період перебування на яких були присвоєні спеціальні звання (інше, законом не передбачалось) до стажу роботи на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців.

2) Підстави зарахування періоду роботи посадової особи в державній податковій службі/інспекції Міністерства фінансів України в 1995-1998р.р. на посадах, в період перебування на яких були присвоєні спеціальні звання, до стажу роботи на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців.

3) Підстави не зарахування, якщо такі є.

4) Підтвердіть чи спростуйте інформацію про те, що територіальним органам Пенсійного фонду України - структурним підрозділам Мінсоцполітики/КМУ спущено приховані вказівки щодо створення умисних штучних перешкод особам/людям які звернулися до ПФУ про нарахування пенсії державного службовця, які станом на 01.05.2016 року мають більше як 20 років державної служби, щоб не призначати такі пенсії.

Офіційна відповідь Міністерства соціальної політики/ КМУ щодо запитуваної інформації буде надано до суду.

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

צ ̦.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Кабінет Міністрів України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]