Про стаж роботи на посадах із присвоєнням спеціального звання, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців в Державній податковій службі України Мінфіну України в 1995-1998р.р..

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Миколаївна Литвиненко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Миколаївна Литвиненко

Доброго дня!

Особа, працювала в податкових органах, зокрема в Державній податковій службі України Міністерства фінансів України 1995-1998 роках.
Відповідно, обіймала у відповідному державному органі - Державній податковій службі України, віднесені до існуючих на той час посади державного службовця.
Зокрема, інспектора Державної податкової служби України Міністерства фінансів України із присвоєнням спеціального звання інспектора податкової служби ІІ категорії, згодом, на посаді старшого інспектора Державної податкової служби України Міністерства фінансів України.

Водночас, Законом України від 04.12.1990 № 509-ХІІ «Про державну податкову службу в Україні» було встановлено, що правовий статус службовців Державної податкової служби України Міністерства фінансів України визначається Законом України від 16.12.1993 №3723-ХІІ «Про державну службу».

Загальний стаж державної служби з урахуванням служби в Державній податковій службі України Мінфіну України станом на 01.05.2016 року становить 22 роки 4 місяці 23 дні, відповідно до підтверджених документально записів.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Чи зараховується період роботи посадової особи в державній податковій службі/інспекції Міністерства фінансів України в 1995-1998р.р. на посадах, в період перебування на яких були присвоєні спеціальні звання (інше, законом не передбачалось) до стажу роботи на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців.
2) Підстави зарахування періоду роботи посадової особи в державній податковій службі/інспекції Міністерства фінансів України в 1995-1998р.р. на посадах, в період перебування на яких були присвоєні спеціальні звання, до стажу роботи на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців.
3) Підстави не зарахування, якщо такі є.

Данна офіційна інформація Національного агенства з питань державної служби щодо запитуваної інформації буде надано до суду та територіального управління Пенсійного фонду.

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Національне агентство України з питань державної служби

1 AttachmentНаціональне агентство України з питань державної служби

1 Attachment