Про створення законів УКРАЇНИ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи).

Надайте будь-ласка фотокопії законів про створення :

1. Президента України; 2. Верховної ради України; 3. Кабінет міністрів України; 4. Міністерство освіти і науки України; 5. Міністерство юстиції України;
6. Міністерство закордонних справ України; 7. Міністерство внутрішніх справ України; 8. Міністерство фінансів України; 9. Національна поліції України; 10. Збройні сили України; 11. Виконавчий служба України; 12. Івано-Франківський ВДВС в Івано-Франківському районі Івано-Франківської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції; 13. ГУ ДПС в Івано-Франківській обл; 14. Прапор України; 15. Великий герб України; 16. Гімн України завірені належним чином, вихідним номером, підписом відповідальної особи та мокрою печаткою.
Автор як Людина в правовому статусі Людини із правами громадянина Союзу РСР/ Української РСР забороняє прирівнювати до фіз.особи та ототожнювати із фіз.особою,забороняє звертатися як до фіз.особи!.
Про мене: Статус ЛЮДИНА. Користуюсь тільки Конституцією України 1996 року. Це моє волевиявлення. Підтвердженням того, що я людина є: міжнародне публічне право яке є посвідченням людини народу України відповідно до ст. ст 6 «Загальної декларації прав людини» та ст. 16 «Міжнародного пакту про громадянські і політичні права» та опираючись на Загальну декларацію прав людини Прийнятою резолюцією 217 А (III) Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року. Не визначення правосуб’єктності людини рівнозначно спричинення правової смерті людини та знищенню її прав і свобод, що є тяжким злочином проти людини і людства, який не має строків давності .
З повагою Ав.:Сергій:Юрійович:Присяжнюк

З повагою,

Сергій

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

1 Attachment