Про відкликання депутатів за народною ініціативою

Голові Львівської міської ради
Садовому Андрію Івановичу
79008, м. Львів, площа Ринок, 1
[email address]

Координатора моніторингу партій у
Львівській області
Радя Тараса Івановича
ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА»
79019, м. Львів, вул. Заводська,
буд. 31, оф. 518
тел. +3800987658622
е-mail: [email address]
[email address]

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Громадянська мережа ОПОРА – неурядова та позапартійна всеукраїнська організація громадського контролю та адвокації у сфері виборів та парламентаризму. Мережа здійснює моніторинг ефективності роботи партійних структур в Україні. Для реалізації цього завдання необхідна деталізована інформація, яка знаходиться в розпорядника.

Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про інформацію», ст. 1-5, 12-14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати наступну інформацію:

1. Копію повідомлень про відкликання за народною ініціативою депутатів Львівської міської ради в період з жовтня 2015 року по 1 квітня 2020 року.
2. Копію прийнятих рішень про відкликання депутата Львівської міської ради за народною ініціативою в період з жовтня 2015 року по 1 квітня 2020 року.

Хочемо наголосити, що запитувана нами інформація становить суспільний інтерес, а місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах гласності, підзвітності та відповідальності.

Згідно з ч. 1 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Згідно з ч. 2 ст. 7 Закону України «Про інформацію», ніхто не може обмежувати право особи у виборі форм та джерел одержання інформації. Частина 3 статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає, що запит може бути подано в тому числі електронною поштою на вибір запитувача. Запитувану інформацію прошу надати на електронну адресу: [email address] і [email address]

3 квітня 2020 року, м. Львів

З повагою,
Тарас Радь
Координатор моніторингу партій у Львівській області