Про відключення від мережі електропостачання в смт Сергіївка

Сметанков Володимир

Доброго дня! В смт Сергіївка м. Білгород-Дністровський Одеської області відсутній газопровід, у більшості жителів електричне опалення. З настанням опалювального сезону в Сергіївці почали траплятися неймовірні речі. За дорученням селищного голови демонтуються мережі електропостачання. На сьогодні демонтована мережа та опори по вулиці Набережна, відключено від мережі приватні будинки, постраждали люди. Що буде далі ніхто не повідомляє. Попереджень та оголошень про такий демонтаж і причини демонтажу не було.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
копію нормативно-правових актів, на підставі яких було демонтовано мережі електропостачання та опор в смт Сергіївка м. Білгород-Дністровський по вул. Набережна;
інформацію про те чи будуть впроваджуватися альтернативні джерела електроенергії і коли;
коли буде відновлено електропостачання;
Відповідно до статті 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації" у разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

З повагою,

Сметанков Володимир

Сметанков Володимир

Доброго дня!

Я хотів би відмовитися від цього запиту у зв'язку з втратою актуальності.

З повагою,

Сметанков Володимир