Про відвідування

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Таїса Гайда, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Таїса Гайда

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

електронні копії документів про відвідування депутатами Одеської міської ради пленарних засідань ради та засідань постійних комісій за 2018 рік із зназначенням порядкового номеру чергової сесії та факту присутності або відсутності депутатів (у разі відсутності депутатів - із зазначення причин пропуску);
потрібно нагадати . що 28.12.18 за № ЗПІ -214/мр було отримано відповідь, що інформація щодо відвідування депутатами є загальнодоступною та розміщена на сайті. Згідно статті 22 Закону України Про доступ до публічної інформації а саме п2.
"Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації."
Посилаючись на закон Про доступ до публічної інформації а також на роз'яснення Постанови пленуму Вищодого адміністративного суду України № 10 від 29.09.2016 року, прошу у визначений законом термін надати мені необхідну інформацію. У разі неправомірної відмови я вимушена буду звернутись до суду.

З повагою,

Таїса Гайда

Одеська міська рада

10 Attachments

 

 

______________________________

,

.: 779-13-14

.: 779-13-34

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]