Про виконання паспорта бюджетної програми сприяння розвитку волонтерства за 2023 рік

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Звіт про виконання паспорта бюджетної "Програми сприяння розвитку волонтерства у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2025" роки за 2023 рік включно з фінансовими показниками ;

2. Повний вичерпний перелік осіб (з ідентифікацією кожної особи відповідно до вимог чинного законодавства), яким здійснювалася у 2023 році передача комунальних ресурсів (приміщень, будівель, коштів, обладнання, технологій тощо) відповідно до "Програми сприяння розвитку волонтерства у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2025" за 2023 рік;

3. По кожній передачі комунальних ресурсів від Львівської міської ради Л та /чи її виконавчих органів та/чи комунальних установ Львівської міської ради та /чи комунальних підприємств Львівської міської ради за зазначеною програмою за 2023 рік - прошу дати перелік переданих ресурсів , зі зазначенням по кожній передачі:
- особи, яка передала ресурси;
- особа, яка отримала ресурси,
- характеристика переданих ресурсів відповідно до договору;
- вартість переданих ресурсів;
- коли (дата) укладений договір на передачу ресурсів.

4. Повний вичерпний перелік закупівель товарів та послуг, здійснених Львівською міською радою та /чи її виконавчими органами та/чи комунальними установами Львівської міської ради та /чи комунальними підприємствами Львівської міської ради відповідно до Програми сприяння розвитку волонтерства у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2025, зі зазначанням по кожній закупівлі посилання на таку закупівлю в системі Прозорро.
- Якщо якихось закупівель за зазначеною програмою з окремих причин немає немає в системі Прозорро - прошу надати по кожній закупівлі:
- особу, яка здійснювала закупівлю,
- предмет закупівлі;
- чи був проведений конкурс на закупівлю. Якщо був проведений - прошу вказати коли і ким такий конкурс проводився;
- номер угоди та дату її укладення-
- особу (надати відповідні ідентифікаційні ознаки відповідно до вимог чинного законодавства) яка надавала товари та послуги;
- сума договору/угоди , за якою здійснено закупівлю;
- дата перерахування коштів за угодою/договором;
- причину відсутності інформації в системі Прозорро.

Відповідь прошу надати по кожному пункту окремими пунктами.
Прошу не перескеровувати на інші публічні ресурси, розпорядникам, яких ця інформація не стосується, а надати запитувану інформацію у відповіді на цей запит, як того вимагає чинне законодавство у встановлений законом термін.
Всі фінансові трансакцій задокументовані у Департаменті фінансової політики Львівської міської ради.

Також уся запитувана інформація повинна бути у відповідальної особи та виконання "Програми сприяння розвитку волонтерства у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2025"

З повагою,

Дацко Олеся

Львівська міська рада

Інститут міста,

2 Attachments

Добрий день
У вкладенні надсилаємо відповідь на запит.
--
З повагою,
команда Інституту міста
79008 м. Львів,
пл. Ринок, 1, к. 108-111
тел./ (032) 254 60 81,
тел. (067) 672 86 81
[1]www.city-institute.org
[2][email address]
[3]www.facebook.com/city.institute.lviv
 

References

Visible links
1. http://www.city-institute.org/
2. mailto:[email address]
3. http://www.facebook.com/city.institute.l...