Про внески в статутні капітали комунальних підприємств

Доброго дня!

В бюджеті Територіальної громади міста Львова (Львівської міської територіальної громади) на 2023 рік передбачені внески до статутних капіталів комунальних підприємств.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про всі передбачені бюджетом Територіальної громади міста Львова (Львівської міської територіальної громади) внески до статутних капіталів комунальних підприємств у бюджеті на 2023 рік обсягом від 10 млн грн і більше.
По кожному передбаченому внеску до статутних капіталів комунальних підприємств понад від 10 млн грн прошу надати інформацію:

- код бюджетної класифікації видатків;
- номер паспорта бюджетної програм , в межах якої здійснюється внесок до статутного капіталу комунальних підприємств (якщо такий внесок здійснюється в межах паспорта бюджетної програми). Якщо внесок здійснюється поза межами бюджетних програм - прошу про це вказати окремо;
- обсяг коштів (сума у гривнях), яку передбачено у бюджеті на 2023 рік перерахувати до статутного капіталу комунального підприємства;
- цільове призначення , коштів, які скеровуються до статутного капіталу комунального підприємства. Якщо такого цільового призначення немає - прошу про це вказати окремо.
- відомості про особу (осіб) у Львівській міські раді та/чи її виконавчих органах, яка уповноважена (які уповноважені) контролювати ефективність використання коштів, переданих як внесок до статутного капіталу комунальних підприємств Територіальної громади міста Львова (Львівської міської територіальної громади). Або вказати, що такий контроль за використанням коштів переданих до статутного капіталу комунальних підприємств Львівською міською радою та/чи її виконавчими органами не здійснюється.

З повагою,

Дацко Олеся

Онисько Петро, Львівська міська рада

2 Attachments

══════════════════════════════════════════════════════════════════════════

:
Ħ: 23 2023 . 13:46
: [email address]
<[email address]>
: צ
 

צĦ

Ħ Ʀ Цɤ . Ԧ æ

̦

: (. )

. 1

.צ, 79008

www.city-adm.lviv.ua/

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Дацко Олеся

Доброго дня!

Шановні представники виконавчих органів!
Повідомляю, що відповідно до вимог чинного законодавства ви ПОВИННІ НАДАТИ запитувану інформацію , а не відсилати на невказані ресурси, де ніби-то вона розміщена.

Запитувана інформація наявна у вас у повному обсязі, тому вимагаю її надати,
зокрема вказати конкретні номери паспортів бюджетних програм, за якими запроєктовані кожен зі зазначених видатків!

З повагою,

Дацко Олеся