Про встановлені порушення - НКРЕКП

Павло Шерман

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

22 лютого 2022 року Голова Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики й комунальних послуг (НКРЕКП) Валерій Тарасюк подав у відставку. 

Тоді він заявив наступне: «Я задоволений, що ми як країна не наробили дурниць на кшталт втягування РНБО у кадрові питання, як було зазначено у відомому протоколі Антикризового штабу». 

У протоколі Антикризового штабу, який згадав Тарасюк, Міненерго доручили з урахуванням виконання зазначеного вище завдання "опрацювати ініціювання" проведення засідання РНБО "для розгляду питання щодо надання оцінки ефективності та законності роботи НКРЕКП". І, зокрема, керівництва регулятора стосовно врегулювання цінових дисбалансів.

1. У зв'язку з цим прошу інформувати про те, які саме незаконні рішення НКРЕКП і його тогочасного керівництва були зафіксовані Антикризовим штабом? У який спосіб  НКРЕКП і його тодішнє керівництво врегульовувало цінові дисбаланси? 

3. Які порушення в цілому були встановлені в роботі НКРЕКП під головуванням Валерія Тарасюка за час його попередньої каденції на цій посаді?

З повагою,

Павло Шерман

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

2 Attachments

צ . 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Це повідомлення згенеровано системою електронного документообігу.
Відповідь прохання надсилати на [email address].