Про забезпечення протиепідемічних заходів у Чорноморській ЗОШ-7

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Світличний, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Світличний

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи), що становить суспільний інтерес:

- про забезпечення протиепідемічних заходів у Чорноморській ЗОШ-7, в тому числі про кількість антисептичних засобів, засобів індивідуального захисту працівників (в т.ч. з наданням інформації щодо розрахунку періоду та кількості працівників закладу, які такими засобами забезпечені); про кількість забезпечення санітарних кімнат рідким милом, паперовими рушниками ( із зазначенням загальної кількості таких засобів, які передані закладу, та місця (№ сан.кімнати), в якому розміщуються ці засоби); в т.ч. із наданням інформації коли та в якій кількості останній раз передавалися вищезазначені засоби ЗОШ-7.

З повагою
Олександр Світличний

Тетяна Соцька,

2 Attachments

--
З повагою,
консультант ЦПРПП
Соцька Т.І.
80679478677