про застосування норми ч.1 ст.239 КАСУ

Кобяков Вадим Євгенійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. відомості про норму Закону, яка звільняє Суд адміністративної юрисдикції від обов*язку виконати вимогу внормовану частиною 1 статті статті 239 КАС України "Наслідки закриття провадження у справі", а саме :
"Якщо провадження у справі закривається з підстави, встановленої пунктом 1 частини першої статті 238 цього Кодексу, суд повинен роз’яснити позивачеві, до юрисдикції якого суду віднесено розгляд справи. Суд апеляційної або касаційної інстанції повинен також роз’яснити позивачеві про наявність у нього права протягом десяти днів з дня отримання ним відповідної постанови звернутися до суду із заявою про направлення справи за встановленою юрисдикцією, крім випадків об’єднання в одне провадження кількох вимог, які підлягають розгляду в порядку різного судочинства. Заява подається до суду, який прийняв постанову про закриття провадження у справі."

2. відомості про норму Закону, яка визначає, що застосування Судом адміністративної юрисдикції вимог внормованих пунктом 1 частини першої статті 238 КАС України БЕЗ виконання обов*язку внормованого частиною 1 статті статті 239 КАС України є правомірними та/або не порушують прав учасників справи на розгляд їх справи відповідно о принципів правової визначеності та верховенства права.

З повагою,

Кобяков Вадим Євгенійович

Вища рада правосуддя

1 Attachment