Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру військовозобов'язаних

Гаврилюк Петро Борисович

Доброго дня!

Відповідно до статті 5 Закону України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів», держатель реєстру, якми є Міністерство оборони України, вносить на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо Порядку ведення Реєстру, в яких визначає процедури збирання, зберігання, обробки та використання відомостей про призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

12-13 травня у багатьох відкритих джерелах, зокрема у засобах масової інформації, з'явилась інформація про те що Кабінет Міністрів на засіданні 10 травня затвердив Порядок ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів. Часто джерелом такої інформації називають Телеграм постійного представника Уряду у Верховній Раді пана Тараса Мельничука.

Станом на сьогодні, на офіційному сайті Кабінету Міністрів України та в базі даних "Законодавство України" мені не вдалось знайти відповідну Постанову Кабінету Міністрів від 10 травня. Серед релевантних документів можна знайти лише наказ Міноборони від 28.03.2022 № 94 та такий що втратив чинність наказ Міноборони від 08.08.2017 № 418.

Оскільки це прямо стосується моїх особистих немайнових прав як суб'єкта персональних даних на персональні дані, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію чи було затверджено в травні 2024 року Порядок ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів, та надіслати скан-копію відповідного нормативно-правового акту Кабінету Міністрів України. У випадку якщо я погано шукав і вказана постанова разом з додатком - текстом Порядку, вже опублікована на офіційному сайті Кабінету Міністрів прошу надати пряме посилання на неї, дату і номер документа.

З повагою,
Гаврилюк Петро Борисович

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

צ ̦. 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Horbenko, Olena,

1 Attachment

!

 

, , ̳ 2024 .

 

,

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Гаврилюк Петро Борисович залишив коментар ()

"Порядок ведення Єдиного державного реєстру військовозобов'язаних” в попередніх редакціях затверджено наказом Міноборони від 28.03.2022 № 94 та таким що втратив чинність наказом Міноборони від 08.08.2017 № 418. Однак, останню редакцію вказанного порядку, яку затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2024 року № 523, не опублікували на сайті Кабміну, а з цієї відповіді стає зрозуміло що на документ з невідомих причин наклали гриф обмеження доступу.