Про здійснення поховань на кладовищі «Пам'ять» згідно постанови суду.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Влад, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Оскільки Постановою Київського апеляційного суду по справі №369/1757/18 від 16.02.2022, яке набрало законної сили, скасовано заборону здійснення поховань на земельній ділянці кладовища «Пам'ять» в с. Тарасівка,

на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи скасоване /коли буде скасоване/ розпорядження Боярського міського голови № 02-03/63 від 02.03.2021р. Про заборону здійснення захоронення людей на території кладовища «Пам'ять» в с. Тарасівка, згідно постанови суду.

2. Чи дозволено на даний час здійснювати військові поховання у передбаченому для цього секторі №19 кладовища «Пам'ять», згідно постанови суду.

3. Надати відповідь у строк не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це встановлено частиною першою статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

4. Оскільки запит має великий суспільний інтерес, відповідь прошу надіслати у строк не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

5. Запит стосується витрачання бюджетних коштів, прошу відповідь надіслати у строк не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.

З повагою,

Влад

Боярка, Боярська міська рада

1 Attachment