Проблеми ЗОШ №11 м.Чернівці

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Прошу надати інформацію про подальше використання двомісних комплектів учнівських парт, які замінені в молодшій школі на одномісні. Чи можливе використання вищезгаданих парт через певний час у молодшій школі в умовах Нової Української Школи?
2. Також прошу надати пояснення, чому директором школи №11 не донесена інформація до батьківської громади та педагогічного колективу, щодо закінчення трудового договору та умови можливого продовження перебування на посаді Герасим’юк М.В.
Згідно положення про конкурс на посаду директора ЗЗСО, до складу комісії включаються представники батьківського та педагогічного колективу. Можливими представниками (голова профспілкового комітету та голова ГО «Батьківська підтримка») є люди, які зацікавлені в продовженні каденції Герасим’юк, саме ці люди не можуть дати об’єктивної оцінки можливим учасникам конкурсу. Таким чином, який порядок обрання представників до складу комісії від батьківського та педагогічного колективів?
3. В закладі майже рік діє програма “NEFKO”, проте досі немає інформації, на яких етапах перебуває її виконання. Цікавою є ситуаціє з побутовим сміттям, а саме демонтоване настінне покриття (вагонка) у холі школи, яка розміщена на шляхах загального користування, яка містить у собі гострі предмети, небезпечні для життя та здоров’я учасників освітнього процесу. Наразі хол школи перебуває в неестетичному вигляді , яка подальша доля благоустрою цього приміщення?
4. В коридорах старшої школи відчувається сильний сморід туалету, зокрема на І-поверсі. Складається враження, що прибиральниці неналежним чином виконують свою роботу, про що неодноразово повідомлялося адміністрації та безпосередньо заступнику з адміністративно-господарської роботи.
5. В закладі розташований гардероб, але ніхто з учасників освітнього процесу не використовує його. В кабінетах та коридорах школи розміщені шафи для одягу, з легкозаймистих матеріалів, що суперечить нормам протипожежної безпеки. Які рішення були прийняті адміністрацією закладу для вирішення цієї ситуації ?

З повагою,

Наталья

Управління освіти Чернівецької міської ради,

1 Attachment

--
З повагою, управління освіти Чернівецької міської ради