Продовження карантину. Визначення Переліку професій

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи мав право Кабінет Міністрів України продовжувати карантин неодноразово продовжуючи дію постанови від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», яким звужено зміст та обсяг існуючих прав і свобод людини, гарантованих Конституцією України та законами України? Надати копію такого документу.
2. Чи не порушує Конституцію України (статті 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 113 КУ) продовження карантину неодноразовим продовженням дії постановою від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», яким звужено зміст та обсяг існуючих прав і свобод людини, гарантованих Конституцією України та законами України?
3. Чи уповноважений Генеральний директор Директорату громадського здоров'я та профілактики захворюваності визначати окремі професії, виробництва та організації, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб? Надати копію такого документу.
4. Чи уповноважений Генеральний директор Директорату громадського здоров'я та профілактики захворюваності підписувати ЗМІНИ до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням? Надати копію такого документу.
5. Чи визначена обов`язковість профілактичних щеплень проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 наказом МОЗ України від 04.10.2021 № 2153 для певних професій, виробництв та організацій? Надати копію такого документу.
6. Чиїм обов’язком на Україні є визначення Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов`язковим профілактичним щепленням проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2? Надати копію такого документу.

Прошу надати вичерпну інформацію з чітким переліком послідовних дій з посиланнями на Закони України у встановлений Законом України " Про доступ до публічної інформації" строк. У випадку, якщо з якихось причин, не можливо надати змістовну відповідь по суті запиту-вказати причину та перенаправити (переадресувати) запит за належністю, у відповідності до вимог Закону України " Про доступ до публічної інформації" , Розпоряднику зазначеної інформації.

З повагою,

Марина

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

1 Attachment

1 Attachment

צ ̦.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Public Health Department MOH,

1 Attachment

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України