Проект правил утримання собак міста Чорноморська - повторно

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО"ТОЛОКА", будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Шановний Іллічівська міська рада,

30.06.2016 року ГО "Толока" було направлено запит про надання інформації щодо проекту правил утримання сабак, на який була отримана відповідь від 05.07.2016 року. Разом з тим, у відповіді, окрім як повідомлення про те, що такий проект таки находиться на розгляді, що і так відомо з огляду на публікацію проекту на сайті розпорядника, жодної іншої інформації та документів, які були затребувані, - не було надано. Тобто, зазначена відповідь є неповною.
У звязку з чим, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, повторно просимо надати наступну інформацію та документи:

- проект "Правил утримання собак, котів і диких тварин на території Чорноморської міської ради", проект рішення щодо затвердження яких було опубліковано 01.06.2016року на сайті міськради (без додатку);
- хто є ініціатором прийняття цих правил (автором); копію обґрунтувань необхідності прийняття цих правил та аналіз поточної ситуації, зокрема, чи проводилось і ким дослідження з цього питання (копія такого звіту);
- яка постійна комісія розглядає та коли зазначений проект (у разі, якщо проект вже розглянуто, то просимо надати копію протоколу такого засідання)

У випадку ненадання інформації та документів у повному обсязі та у встановлений законодавством строк, будемо вимушені звернутися до уповноважених державних органів з метою притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

З повагою,

ГО"ТОЛОКА"